Hakkımızda

WhatsApp Image 2018-11-27 at 18.29.02

13 Eylül 1993 günü ilkeli ve kaliteli yayın anlayışıyla Kastamonu ilimizin 3. özel radyo istasyonu olarak yayın hayatına başlayan Radyomuz 24 saat kesintisiz yayın hayatına devam etmektedir.     On Air 1 KWa (1000 Watt) FM verici ve özel yayın filtre sistemi ile Kastamonu merkezinin tamamı ile yakın ilçe ve köylerimizde dinlenebilmektedir.

Dijital yayın, bilgisayar otomasyon ve aac formatı ve cd kalitesindeki yayın farkıyla Kastamonu iline 95.2 MHz frekansından,  internet ortamında ise www.yayindakiler.com  adresinden 24 saat kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Ayrım yapmaksızın Arabesk, Türkçe Pop, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği türlerinde yayınlarımızın yanı sıra Radyomuzda bilgilendirme amaçlı sağlık, dini, ve kültürel programlar yapmaktayız.  RADYO ADI :  Radyo 37  FREKANSI    :  95.20 Mhz  A  ŞEHİR          :  Kastamonu  E.posta        :   kanal37tv@hotmail.com  www.radyo37.com.tr  Verici Çıkış Gücü      :  1000 Waat  (  60 metre Kule ) Yayın  Kapsamı        :  İl merkezi + Taşköprü - Devrekani -  Seydiler -  Aglı - Daday - Hanönü - Küre - İhsangazi - Azdavay ilçeleri  ve  köyleri  Kastamonu Genel 470.000 nüfusun % 70  ulaşıyor.

Ekibi Tanıyın

İşletmenizi ayakta tutan kişilerle ya da müşteri hizmetleri felsefenizle ilgili bir şeyler söyleyin.
Neden mi? Çünkü insanlar sizin kimlerle çalıştığınızı bilmek ister. Doğal olarak...

about-us-headshot-1

Regan McCook

Kurucu & CEO

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-2

Eric Teagan

Başkan Yardımcısı

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-3

Timothy Barrett

Mali İşler Müdürü

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

Sonraki adımlar...

Burada potansiyel müşteriyi fiyat teklifi talep etmek ya da ürün kataloğunuzu dikkatle incelemek gibi eyleme götürecek en önemli noktadan söz edilmelidir.